Vil du jobbe hos oss?

Vi er alltid på utkikk etter nye medarbeidere. Har du kompetanse som kan passe inn hos oss? Send oss gjerne din CV, så tar vi kontakt med deg.

Ansatte
Roger Heimdal
Daglig leder

roger@sorarkitekter.no

Tlf. 900 57 176

Ny Ansatt
27.april

post@sorarkitekter.no

Tlf. 350 29 500

Truls Corneliussen
Sivilarkitekt MNAL

truls@sorarkitekter.no

Tlf. 926 94 813

Evy Ann Buverud
Sivilarkitekt MNAL

evyann@sorarkitekter.no

Tlf. 976 65 385

Dag Øfsdahl
Sivilarkitekt MNAL

dag@sorarkitekter.no

Tlf. 480 01 334

Ellen-Elisabeth Grefsrød
Landskapsarkitekt MNLA

ellen@sorarkitekter.no

Tlf. 917 67 379

Bjørn Aase
Sivilarkitekt MNAL, faglig leder

bjorn@sorarkitekter.no

Tlf. 976 65 382

Tine Schia
Sivilarkitekt MNAL

tine@sorarkitekter.no

Tlf. 911 20 170

Tor Møller Frantzen
Ingeniør, arkitekt

tor@sorarkitekter.no

Tlf. 976 65 384

Ingrid Kvissel
Sivilarkitekt MNAL, Arealplanlegger

ingrid@sorarkitekter.no

Tlf. 976 65 383

Anne Othilie Søndergaard
Fagingeniør

anne@sorarkitekter.no

Tlf. 901 39 245

Rachel Dix
Sivilarkitekt, Arealplanlegger

rachel@sorarkitekter.no

Tlf. 480 34 609

Jorunn Hovde Rue
Interiørarkitekt

jorunn@sorarkitekter.no

Tlf. 974 16 323

Christoph Krammer
Landskapsarkitekt MNLA

christoph@sorarkitekter.no

Tlf. 919 28 018

Erik Søndergaard
Sivilarkitekt MNAL

erik@sorarkitekter.no

Tlf. 974 73 500

Mads Rickfelt
Sivilarkitekt MNAL

mads@sorarkitekter.no

Tlf. 918 26 699