Vil du jobbe hos oss?

Vi er alltid på utkikk etter nye medarbeidere. Har du kompetanse som kan passe inn hos oss? Send oss gjerne din CV, så tar vi kontakt med deg.

Ansatte
Roger Heimdal
Daglig leder

roger@sorarkitekter.no

Tlf. 900 57 176

Tine Schia
Sivilarkitekt MNAL

tine@sorarkitekter.no

Tlf. 911 20 170

Bjørn Aase
Sivilarkitekt MNAL, faglig leder

bjorn@sorarkitekter.no

Tlf. 976 65 382

Jorunn Hovde Rue
Interiørarkitekt

jorunn@sorarkitekter.no

Tlf. 974 16 323

Dag Øfsdahl
Sivilarkitekt MNAL

dag@sorarkitekter.no

Tlf. 480 01 334

Tor Møller Frantzen
Ingeniør, arkitekt

tor@sorarkitekter.no

Tlf. 976 65 384

Truls Corneliussen
Sivilarkitekt MNAL

truls@sorarkitekter.no

Tlf. 926 94 813

Evy Ann Buverud
Sivilarkitekt MNAL

evyann@sorarkitekter.no

Tlf. 976 65 385

Marianne Straume
Sivilarkitekt MNAL, arealplanlegger

marianne@sorarkitekter.no
Tlf. 911 83 973

Ingrid Kvissel
Sivilarkitekt MNAL, Arealplanlegger

ingrid@sorarkitekter.no

Tlf. 976 65 383

Rachel Dix
Sivilarkitekt, Arealplanlegger

rachel@sorarkitekter.no

Tlf. 480 34 609

Øyvind Dahle
Arealplanlegger

oyvind@sorarkitekter.no

Tlf. 915 25 129

Ellen-Elisabeth Grefsrød
Landskapsarkitekt MNLA

ellen@sorarkitekter.no
Tlf. 917 67 379

Silje Aasgrav
Landskapsarkitekt MNLA

silje@sorarkitekter.no

Tlf. 980 70 898

Christoph Krammer
Landskapsarkitekt MNLA

christoph@sorarkitekter.no

Tlf. 919 28 018

Anne Othilie Søndergaard
Fagingeniør

anne@sorarkitekter.no

Tlf. 901 39 245